Úvod » Patrové postele

Patrové postele

Posteľ je asi najdôležitejšia časť nábytku v domácnosti. Spíme na nej každý deň. Rovnako tak naše deti. Preto sa vyplatí kúpiť im zdraviu prospešné a pohodlné patrové postele . Najväčší výber patrových postelí a tiež najlepšie ceny ponúkajú špecializované internetové obchody. Niektoré z nich sú zamerané priamo na detské postele a detský nábytok.

Patrové postele ani tvrdé ani mäkké

Patrové postele by mali byť nielen pohodlné, ale tiež bezpečné. To znamená spracované tak, aby nemali ostré hrany a rohy, najlepšie z dobre opracovaného dreva. Použitie kvalitného dreva je všeobecne dôležité pre všetok drevený nábytok, detské postele nevynímajúc. Ideálna detská posteľ je z pevného masívneho dreva (napr. borovice, smrk). Drevo je príjemné na dotyk i na pohľad a pomáha tak vytvárať príjemnú atmosféru v detskej izbe. Výber postele je na vás.
Detské postele sa vyrábajú v rôznych tvaroch a typoch – od klasických postelí cez dvojposchodové postele pre ušetrenie priestoru až po detské postele v tvare formule apod. Oceníte, že niektoré patrové postele majú úložný priestor či možnosť prístelky.
Jedným z osvedčených internetových obchodov, ktorý predáva kvalitné patrové postele a ďalší nábytok do detskej izby.

Tento špecializovaný internetový obchod ponúka široký výber detského nábytku, detské postieľky, stoličky, detské postele, patrové postele a ďalšie doplnky nielen do detskej izby. Z pohodlia domova si jednoducho vyberiete presný typ a veľkosť detskej postele či iného tovaru a za pár dní ju máte doma.
Pozrite sa na naše webové stránky.  

Usporiadať podľa 
Výrobca 

patrová posteľ JULIA   Patrová posteľ je vyrobena
patrová posteľ JULIA

naša cena 310,00 €patrová posteľ Alexandra z masivu - borovice  -
poschodová posteľ Alexandra z masívu - borovice (prírodné prevedenie)

naša cena 423,00 €patrová postel Dominik z masivu - borovice
poschodová posteľ Dominik z masívu - borovice (prírodné prevedenie)

naša cena 423,00 €