Úvod » Valendy

Válendy

Válendy a postele je asi najdôležitejšia časť nábytku v domácnosti. Spíme na nej každý deň. Rovnako tak naše deti. Preto sa vyplatí kúpiť im zdraviu prospešné a pohodlné postele. Najväčší výber postelí a válendy a tiež najlepšie ceny ponúkajú špecializované internetové obchody.

Postele a válendy ani tvrdé ani mäkké

Postele a válendy by mali byť nielen pohodlné, ale tiež bezpečné. To znamená spracované tak, aby nemali ostré hrany a rohy, najlepšie z dobre opracovaného dreva. Použitie kvalitného dreva je všeobecne dôležité pre všetok drevený nábytok. Ideálna posteľ a válenda je z pevného masívneho dreva (napr. borovice, smrk). Drevo je príjemné na dotyk i na pohľad a pomáha tak vytvárať príjemnú atmosféru v izbe. Výber postele je na vás.
Oceníte, že niektoré postele majú úložný priestor. Jsme jedným z osvedčených internetových obchodov, ktorý predáva kvalitné  postele a ďalší nábytok.

Tento špecializovaný internetový obchod ponúka široký výber postelí, válend, detského nábytku, detské postieľky, stoličky, detské postele a ďalšie doplnky . Z pohodlia domova si jednoducho vyberiete presný typ a veľkosť detskej postele či iného tovaru a za pár dní ju máte doma.
Pozrite sa na naše webové stránky.  

Usporiadať podľa 
Výrobca 

posteľ D 118 z masívu - borovice posteľ - (90x200
posteľ D 118 z masívu - borovice (90x200 cm)

naša cena 120,00 €